Švejk restaurant je největší český gastronomický franchisingový řetězec s více než 50 vystavenými provozovnami. Jsme klasická česká restaurace s plzeňským ležákem a moderní českou kuchyní. Není žádný problém u nás uspořádat firemní či rodinné akce, večírky či oslavy, svatby v příjemném prostředí. 😊 

Švejk restaurant je ryze český řetězec, jehož charakteristika se odráží v několika hlavních rysech, které spojují provozovny po celé republice.

V každé restauraci najdete originální dobové doplňky, které byly součástí prvorepublikových hostinců. Základem naší filozofie je prezentace toho nejlepšího z Čech. U nás v restauraci najdete s jistotou tradiční plzeňský ležák ale i další druhy piv z portfolia Plzeňských pivovarů a.s. Všechny naše restaurace dbají na kvalitu čepovaného tankového i sudového piva a jsou držiteli certifikací nejvyšší kvality piva.

Neopomenutelná je i moderní česká kuchyně, polední i víkendové menu. Celkový gastronomický zážitek je podpořen českým porcelánem, příbory i sklem předních českých značek. Mezi hlavní atributy patří právě originální stylový interiér s dobovými prvky.